Oferta & Info

⸻ 2024

 "W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości. "

Peter Adams

Cześć Wam!        Jestem Kasia.

Rocznik ’93. Szukam piękna w zwykłych chwilach. Spokój znajduję w głębokim śniegu lub szumie morza. Mąż, syn i pies w inwentarzu.

Od najmłodszych lat zawsze posiadałam głęboką wizję, tego jak powinny wyglądać moje fotografie. Niezależnie od tego, czy były to ujęcia z wakacji czy spotkań z przyjaciółmi, w moim sercu zawsze tkwiła jasna wizja ich estetyki.

Dorastając dołączyłam do koła fotograficznego w liceum, rozpoczynając tym samym moją przygodę z dokumentowaniem szkolnych wydarzeń oraz stawiając pierwsze kroki w fotografii studyjnej.
Nieustannie odkrywam nowe, twórcze obszary, które pragnę zgłębiać i zawsze dążę do poszerzania mojej wiedzy.

Z czasem, zdałam sobie sprawę, że to, co kiedyś uważałam za wadę, może być w istocie wielką zaletą, zwłaszcza w fotografii reporterskiej. Posiadam wrażliwość umożliwiającą mi uchwycenie czegoś więcej, odczuwanie większej głębi.

Czuję jak atmosfera i emocje, które wypełniają dany moment, przenikają się i pomagają mi w pełni utożsamiać się z uczuciami drugiej osoby. Dzięki temu w pewnym sensie potrafię przewidzieć niektóre reakcje, co jest niezwykle istotne w tak ważnym dniu jak ślub.

Jak pracuję?

Często słyszę, “wiesz, bo my jesteśmy totalne drewno”, odpowiadam wtedy, że jak dobrze powieje to i stare dęby tańczą. Dlatego podczas sesji przekazuję Parom mnóstwo wskazówek (nierzadko lecą suche żarty, proszę zabrać wodę).

Natomiast w reportażu, jako cichy obserwator chwytam to co rozgrywa się między Parą Młodą i bliskimi. Przybywam wcześniej, byście Wy i Wasze rodziny mogli się przyzwyczaić do mojej obecności. Nie tworzę sztucznych momentów, lecz skrupulatnie uchwytuję to, co rozgrywa się między Wami i Waszymi bliskimi.

W mojej fotografii stawiam przede wszystkim nacisk na moment, kadr, poetykę, dzięki temu mogę zbudować historię od początku do końca, która może podlegać subiektywnej interpretacji.

Nie oznacza to, że nie możemy zaplanować wspólnych zdjęć podczas przygotowań czy przyjęcia. Takie szczegóły zawsze ustalamy z wyprzedzeniem, abyście w dniu Waszego ślubu nie musieli się martwić – to ja o nich pamiętam.

Pakiety & Ceny

Ten co ma to wszystko

6000 PLN
 • Reportaż 12h od przygotowań do 00:30
 • Mini sesja plenerowa w dniu ślubu
 • Sesja plenerowa w innym dniu
 • Minimum 450 zdjęć po autorskiej obróbce
 • Galeria online ze zdjęciami w pełnym rozmiarze
 • 40 odbitek w drewnianym spersonalizowanym pudełku
 • Fotoalbum 20 stronnicowy o grubych kartach na papierze Fuji DPII Silk
 • Gratisy - sesja narzeczeńska w prezencie
 • Spotkania konsultacyjne - uwzględnianie w harmonogramie kreatywnych aspektów
 • Materiały do pobrania przed ślubem - mini przewodnik o tym jak Cieszyć się swoim dniem bez zbędnych trosk

Ten najmniejszy

4800 PLN
 • Reportaż 12h od przygotowań do 00:30
 • Mini sesja plenerowa w dniu ślubu
 • Minimum 400 zdjęć po autorskiej obróbce
 • Galeria online ze zdjęciami w pełnym rozmiarze
 • 35 odbitek w drewnianym spersonalizowanym pudełku
 • Gratisy - sesja narzeczeńska w prezencie; voucher zniżkowy na sesję plenerową 50%
 • Spotkania konsultacyjne - uwzględnianie w harmonogramie kreatywnych aspektów
 • Materiały do pobrania przed ślubem - mini przewodnik o tym jak Cieszyć się swoim dniem bez zbędnych trosk

Wasz dzień nie mieści się w standardowych ramach?

Przedstawione pakiety i ceny stanowią jedynie sugestie. Jeśli pragniecie czegoś niepowtarzalnego, proszę, dajcie mi znać, a stworzę dla Was spersonalizowaną ofertę, dopasowaną do Waszych indywidualnych potrzeb i marzeń.

Niezależnie od personalizacji w pakiecie zawsze zawarte są
Reportaż|- czas ustalany indywidualnie
Mini sesja plenerowa w dniu ślubu
Zdjęcia po autorskiej obróbce|- ilość zdjęć zależy od czasu reportażu
Galeria online ze zdjęciami w pełnym rozmiarze
Odbitki w drewnianym spersonalizowanym pudełku|- ilość odbitek zależy od czasu reportażu
Gratisy|- sesja narzeczeńska w prezencie; voucher zniżkowy na sesję plenerową 50%
Materiały do pobrania przed ślubem|- mini przewodnik o tym jak Cieszyć się swoim dniem bez zbędnych trosk

Fotografia subtelnie przenosi nas przez granice czasu, otwierając drzwi do przeszłości nawet po latach. Dzięki niej, cienka nić czasu zostaje przekroczona, pozwalając nam na ponowne przeżycie tych istotnych chwil. Zdjęcia pełnią rolę delikatnego mostu, który łączy przeszłość z teraźniejszością, umożliwiając nam przechowywanie swoich wspomnień i dzielenie się nimi z przyszłymi pokoleniami.

"Fotografia to cieniutka warstwa przestrzeni i czasu." - Susan Sontag

Jeszcze bardziej wyjątkowo?

Super duper fotoalbum

Papier potrafi przetrwać stulecia, dlatego fotoalbum pozostanie z Wami na długo. Drukowany na 100% matowym papierze o jakości muzealnej i o gramaturze 800gsm. Inny rodzaj niż ten zawarty w pakiecie.

800 PLN

Sesja plenerowa w innym dniu

Pomimo tego, że podczas reportażu jestem cichym obserwatorem, to na sesji poślubnej gadam jak najęta. Moje słowa wywołują w Was naturalne reakcje, pełne miłości, harmonii i humoru, które emanują z Waszej relacji. Daję Wam również przestrzeń na te emocje, wtedy tworzycie magię.

1400 PLN

Pakiet dokumentalny*

Oprócz wyszczególnionych w ofercie zdjęć po obróbce, możecie również otrzymać dodatkowe 700 bez obróbki. Rozszerza to ofertę o całościową dokumentację wydarzenia.
*Dotyczy uroczystości trwających powyżej 10h.

1000 PLN

Sesja plenerowa - więc mówicie, że nie umiecie pozować?

"Myśl o zdjęciu zawsze przed jego zrobieniem i po. Nigdy w trakcie. Sekretem jest czas. Nie musisz działać szybko. Fotografowany model musi zapomnieć o tobie, a gdy już to się stanie, musisz działać bardzo szybko." - Henri Cartier Bresson

To jest właśnie to czego szukam w Was podczas sesji - moje słowa i podpowiedzi wywołują reakcje, które mają swoje źródło w relacji istniejącej między Wami. To są Wasze uczucia i Wasza miłość.

Sesja plenerowa - jak wygląda i co zawiera?

trwa 2-3h 

w swoich podpowiedziach bardzo skupiam się na ruchu, dotyku, by uzyskać lekkość na zdjęciach

otrzymujecie minimum 5o zdjęć po autorskiej obróbce

prywatna galeria online

w przypadku sesji oddalonych o więcej niż 50km od Krakowa doliczam koszt dojazdu

do pleneru zagranicznego należy doliczyć koszty przelotów/transportu oraz min. dwa noclegi oraz wyżywienie

Jak to wszystko wygląda?

Spotkajmy się!

Na żywo lub online. Razem omawiamy szczegóły, dzielimy się historiami i tworzymy poczucie zaufania, które jest fundamentem dla pięknych i autentycznych zdjęć ślubnych.

Zarezerwujcie swój termin

Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie zadatku. Zadatek wynosi 500zł.

Planowanie...

W trakcie tych spotkań precyzujemy wszystkie szczegóły, otrzymujecie do wypełnienia szczegółowy kwestionariusz który potem skrupulatnie omawiamy, aby zapewnić, że każdy moment zostanie uwieczniony zgodnie z oczekiwaniami, a nasza współpraca będzie harmonijna i twórcza.

Nadszedł dzień ślubu!

Szczegóły dograne, czas skupić się jedynie na sobie nawzajem. To Wasz wyjątkowy dzień, który zasługuje na pełne celebrowanie. Pozwólcie, aby miłość Was prowadziła i cieszcie się chwilą, która staje się niezapomnianą opowieścią Waszego życia.

Pierwsze zdjęcia w 24h!

Kiedy echa emocji wciąż w Was szumią, przesyłam pierwsze zdjęcia, by dać Wam miejsce na spokojne zanurzenie się w pięknie tych chwil na nowo.

Galeria gotowa w 60 dni!

Standardowy czas oddania galerii to 60 dni od pleneru. Zawsze jednak staram się oddać zdjęcia wcześniej, by mogły cieszyć Wasze oko i jak najszybciej pozwoliły na wspominki.


•FAQ•

•FAQ•

•FAQ•

Jak daleko możesz dojechać?

Pracuję na terenie całej Polski i świata. W przypadku ślubów oddalonych o więcej niż 100km od Krakowa doliczam koszt dojazdu.

W ofercie nie widzę opcji pendrive, czy jest możliwość otrzymania także pamięci flash?

W duchu less waste domyślnie nie posiadam w ofercie pamięci pendrive, natomiast jeśli takie będzie Wasze życzenie, dodaję go do pudełka. Nie pobieram za to żadnej dodatkowej opłaty.

Czy posiadasz uprawnienia do fotografowania obiektów sakralnych?

Tak, posiadam odpowiednie uprawnienia.

Po jakim czasie otrzymam materiał?

Czas oczekiwania na materiał to maksymalnie 60 dni od pleneru, chociaż zawsze staram się oddać zdjęcia jak najszybciej.

Ile wynosi zadatek przy podpisywaniu umowy?

Zadatek wynosi 500zł. Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie zadatku.

Jak długo maksymalnie pracujesz w dniu ślubu?

W dniu ślubu pracuję maksymalnie 13h.

Słówko ode mnie

Sesję narzeczeńską możecie traktować jako prezent ode mnie niezależnie od wybranego pakietu. Jest to dla nas wszystkich okazja, żeby się lepiej poznać, dla Was również, by oswoić się z byciem przed obiektywem i poznać pierwsze efekty naszej współpracy.

W każdym pakiecie oraz sesji ilość zdjęć oznacza tylko dolną granicę. Oznacza to, że nie musicie dopłacać za dodatkową ilość otrzymanych zdjęć.

Co powiecie na niezobowiązujące spotkanie wideo lub na żywo, podczas którego będziemy mogli upewnić się, że jesteśmy zgranym zespołem:) Śmiało przygotujcie sobie pytania!

Zawsze chcę wyjść na przeciw moim Parom dlatego każda oferta podlega indywidualnemu podejściu i może być dostosowana pod Wasze potrzeby.

W tej pracy ważnym elementem jest chemia między fotografem a Parą, rozpoczyna się wtedy współpracę na dużo wyższym poziomie.

Umów spotkanie

W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji!

Ściskam!

Kasia Müller-Czarnek

kejti@unsimple.pl
504 163 583